• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK09:00 - 21:00

  WTOREK09:00 - 21:00

  ŚRODA09:00 - 21:00

  CZWARTEK09:00 - 21:00

  PIĄTEK09:00 - 21:00

  SOBOTA10:00 - 14:00

  NIEDZIELANIECZYNNE

 • tel. 500 330 930
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRES64-100 Leszno, ul. Luksemburska 3

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Proszę wypełnić poprawnie wszystkie pola

AKTUALNOŚCI

NOWE ZAJĘCIA GRUPOWE FITNESS W NOWYM ROKU

przez Mateusz Jędraszczyk | w Aktualności | 29 grudnia 2017

Z Nowym Rokiem same NOWOŚCI! A wśród nich:

BE STRONG z Ewą Walentynowicz – Zajęcia dla wszystkich pragnących wzmocnić swoje ciało przy użyciu sztang i hantli. Gwarantuje smukłe wyrzeźbione ciało, poprawę kondycji – a trening siłowy dodatkowe spalanie kalorii i budowę wysportowanej sylwetki.

BE HEALTHY YOGA z Patrycją Kaczmarek – Ożywia ciało, otwiera serce i uspokaja umysł. Na zajęciach uczymy się precyzyjnie wykonywać przyjęte pozycje. Wzmacniamy i rozluźniamy mięśnie całego ciała. Uczymy się świadomości własnego ciała. Eliminujemy pokłady stresu. Rozpoczynamy poszukiwanie harmonii w codziennym życiu.

BE FIT CARDIO z Pauliną Kowalską – Aktywność fizyczna ma być dla nas przyjemnością, a przy okazji przynieść efekt zdrowotny. Każdy indywidualnie do swoich możliwości powinien dobrać taką formę wysiłku, która dostarczy niezapomnianych wrażeń, a także wspomoże nasze dążenie do zdrowia, m.in. poprzez optymalizację masy ciała. Treningiem pozwalającym zredukować zbędne kilogramy i wzmocnić cały organizm, jest właśnie tyłowy BE FIT CARDIO. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych i uniwersalnych rodzajów aktywności fizycznej. Ten rodzaj treningu może być wykonywany praktycznie przez każdą osobę, niezależnie od wieku i płci. TRENING CARDIO jest świetnym sposobem na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej i pozbycie się nadwagi. Co więcej, poprawia wydolność płuc oraz poprawia pracę serca. Trening tlenowy składa się z umiarkowanych ćwiczeń. Gdy jest wykonywany systematycznie, pozwala na poprawę wydajności oraz wytrzymałości organizmu.

Więcej informacji w recepcji Gold FIT

No Comments do "NOWE ZAJĘCIA GRUPOWE FITNESS W NOWYM ROKU"

COPYRIGHT ©GOLD FIT 2017. ALL RIGHTS RESERVED.