• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK09:00 - 21:00

  WTOREK09:00 - 21:00

  ŚRODA09:00 - 21:00

  CZWARTEK09:00 - 21:00

  PIĄTEK09:00 - 21:00

  SOBOTA10:00 - 14:00

  NIEDZIELANIECZYNNE

 • tel. 500 330 930
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRES64-100 Leszno, ul. Luksemburska 3

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Proszę wypełnić poprawnie wszystkie pola

AKTUALNOŚCI

PIERWSZE POKAZOWE I BEZPŁATNE ZAJĘCIA JOGI DLA DZIECI

przez Mateusz Jędraszczyk | w Aktualności | 29 stycznia 2019

We wtorek, dnia 5-go lutego obędzie się POKAZOWA i BEZPŁATNA JOGA dla dzieci – zajęcia ruchowe w oparciu o asany, ćwiczenia oddechowe oraz techniki relaksacyjne – wzbogacone elementami ruchu rozwijającego, treningu uważności oraz arteterapii.

Podczas naszego spotkania Wasze maleństwa poznają kilkanaście podstawowych asan, czyli pozycji jogi, nauczą się prawidłowo oddychać (a przynajmniej zrobią pierwszy krok ku świadomemu oddychaniu) oraz poznają sposoby na zrelaksowanie się po ciężkim dniu (tak, dzieci też tego bardzo potrzebują!). Wszystko zależy od wieku, zaangażowania i humoru naszych małych joginów i joginek.

Zajęcia prowadzone będą w formie zabawy i będą dostosowane do wieku i możliwości Waszych pociech, a poprowadzi je nasza nowa instruktorka Anna Adamska – instruktorka jogi dziecięcej.

Ania od od czasów młodzieńczych zafascynowana jogą i kulturą Dalekiego Wschodu. Na jogowej macie staje od kilkunastu lat. Z wykształcenia kulturoznawca i PR-owiec. Ukończyła także Studium Pedagogiczne UJ. Na co dzień – głównie mama, redaktorka i joginka właśnie 🙂 Jogą dla dzieci zainteresowała się ze względu na swoich synów i początkowo to właśnie oni byli jej jedynymi uczniami i jednocześnie największymi nauczycielami. Teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem także z innymi dziećmi, prowadząc zajęcia – głównie w leszczyńskich przedszkolach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat na pierwsze POKAZOWE i BEZPŁATNE zajęcia JOGA dla dzieci. Rodzice pociech mogą w tym dniu również BEZPŁATNIE skorzystać z siłowni <3

No Comments do "PIERWSZE POKAZOWE I BEZPŁATNE ZAJĘCIA JOGI DLA DZIECI"

COPYRIGHT ©GOLD FIT 2017. ALL RIGHTS RESERVED.