• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK09:00 - 21:00

  WTOREK09:00 - 21:00

  ŚRODA09:00 - 21:00

  CZWARTEK09:00 - 21:00

  PIĄTEK09:00 - 21:00

  SOBOTA10:00 - 14:00

  NIEDZIELANIECZYNNE

 • tel. 500 330 930
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRES64-100 Leszno, ul. Luksemburska 3

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Proszę wypełnić poprawnie wszystkie pola

TRENERZY

MARTYNA GORWA

Od najmłodszych lat związana ze sportem najpierw z tańcem, a później przez wiele lat z koreański sztuką walki taekwondo. Sport jest jej wielką pasją i sposobem na życie. Pełna energii. Uwielbia się rozwijać.

Od 2015 roku pracuje jako instruktor fitness i trener personalny. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe. Chętnie uczestniczy eventach z branży fitness oraz zdrowego żywienia zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Sama również chętnie sięga po literaturę z różnych dziedzin i zagadnień sportowych stretching, rehabilitacji, oraz żywienia . Stara się szerzyć zdrowy tryb życia gdzie tylko jest to możliwe np.w środowisku lokalnym, na wszelkiego rodzaju festynach czy wydarzeniach sportowych. Współpracowała ze szkołami oraz przedszkolem prowadząc zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki zdobytej wiedzy pomaga ludziom osiągnąć swoje cele nie tylko te związane z utratą zbędnych kg jak również na tle zdrowotnym poprzez zajęcia z dziećmi dzięki czemu może je zarazić pasją do sportu jak również dorosłych kształtując w nich zdrowe nawyki. Stara się poza poprawą sylwetki u swoich podopiecznych przywracać prawidłowe wzorce ruchowe.

Specjalizuje się w treningach wzmacniających , modelujące sylwetkę szczególnie dolne partie ciała brzuch uda pośladki, treningu interwałowym , funkcjonalnym, mobility i zdrowy kregosłup, redukcja masy ciała, zajęcia taneczne.

U swoich podopiecznych ceni chęć do działania i determinację , która stara się w nich budować, bo jak uważa nigdy nie jest za późno na zmiany. Uważa,że sala treningowa to miejsce które pozwala rozwiać najcięższe troski, a trening i pokonywanie własnych barier wyzwala w nas siłę do działania nie tylko na tle treningowym. Podczas treningów każdy podopieczny jest dla mniej odrębną osobowością i do każdego stara się podejść bardzo indywidualnie. Stawia na dobry kontakt i miłą atmosferę prowadzonych zajęć. Stara się aby trening w życiu jej podopiecznych stał się nieodłączną i ulubioną częścią dnia.

Wykształcenie : Licencjat Uniwersytetu Gdańskiego, absolwentka Polskiej Akademii Sportu o kierunku instruktor fitness oraz Akademii Mistrzostwa Sportowego – trener personalny, Strebgth Coach lvl 1, opiekun kolonii, wykwalifikowana w zakresie zajęć : zdrowy kregoslup, mobility , pilates , treningu kobiet w ciąży i po ciąży, szkolenie funkcional & core, trening r-evolution, szkolenie body workout equipment update, szkolenie cardio & workout, szkolenie step, szkolenie circuit trening, szkolenie power & mini band, licencjonowany instruktor zajęć choreograficznych Les Mills SH’BAM oraz ZUMBA

COPYRIGHT ©GOLD FIT 2017. ALL RIGHTS RESERVED.