• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK09:00 - 21:00

  WTOREK09:00 - 21:00

  ŚRODA09:00 - 21:00

  CZWARTEK09:00 - 21:00

  PIĄTEK09:00 - 21:00

  SOBOTA10:00 - 14:00

  NIEDZIELANIECZYNNE

 • tel. 500 330 930
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRES64-100 Leszno, ul. Luksemburska 3

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Proszę wypełnić poprawnie wszystkie pola

AKTUALNOŚCI

WARSZTATY ODDECHOWE METODĄ BUTEYKI W GOLD FIT

przez Mateusz Jędraszczyk | w Aktualności | 22 czerwca 2019

DOTLEŃ KOMÓRKI, USPOKÓJ UMYSŁ I PRZYWRÓĆ ZDROWIE!

✅ Poznaj szereg ćwiczeń oraz kontroli oddechu, które pozwolą Ci zrozumieć w czasie rzeczywistym, różnicę pomiędzy oddechem normalnym, instynktownym, którego używamy na co dzień (prawie zawsze hiperwentylując), a tym poprawnym oddechem, zgodnym z zasadami fizjologii i dostosowanym do warunków naszego zdrowia.

Zmiana oddechu z nieprawidłowego i powszechnego, który jest bezpośrednią przyczyną wielu chorób układu oddechowego, takich jak m.in. astma, na oddech, który poprzez kontrolę i zmniejszenie wentylacji, pozwala zauważyć znaczące zmiany w dotlenieniu tkanek i zwiększeniu naszej żywotności, już po kilku godzinach od
zastosowania ćwiczeń Buteyki.

Metoda Buteyko może i powinna być stosowana o każdej porze dnia, w trakcie naszych normalnych, codziennych czynności, gdy siedzimy, idziemy, bądź wykonujemy aktywność fizyczną. Dla każdego działania znajdziemy najbardziej prawidłowy i skuteczny sposób, aby zastosować ją w praktyce. Zazwyczaj już od pierwszych godzin po zastosowaniu ćwiczeń zaczniesz odczuwać i zauważać korzyści jakie przynosi prawidłowy, anatomiczny oddech.

✅ Odzyskaj: zdrowie, energię, koncentrację, rozluźnienie, dobry sen, uważność, spokój, łagodny oddech, radość z uprawiania sportu.

✅ Uwolnij się od: astmy, kataru, alergii, migren, bezdechu sennego, nadciśnienia, chrapania, stresu

Badania kliniczne przeprowadzone w wiodących szpitalach w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Irlandii dowiodły skuteczności metody Buteyki w leczeniu kataru siennego, astmy i chrapania, redukując kaszel i świszczący oddech o 70%, zmniejszając potrzebę zażywania leków doraźnych o 90% oraz leków prewencyjnych o 50% w ciągu 3 miesięcy.

Prowadzący – Maciej Szyszka ( https://www.facebook.com/profile.php?id=1227945263948972&ref=br_rs) – Od najmłodszych lat związany ze sportem. Od początku poszukiwał możliwości holistycznego treningu i rozwoju fizycznego na długie lata. Równolegle z rozpoczęciem studiów na kierunku fizjoterapii związał się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 14 lat. Zawodowo prowadzi treningi i wyspecjalizował się w masażu szczególnie Work Site. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu został przyjęty jako prywatny uczeń chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mógł rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Szukając dalszych dróg rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności rozpoczął treningi w zakresie kalisteniki i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Ceni sobie holistyczne podejście do treningu dlatego szkoli się wielokierunkowo, by z każdej dyscypliny czerpać to co najcenniejsze. Jest dyplomowanym instruktorem samoobrony, ukończył kurs trenera personalnego i szkolił się z zakresu dietetyki. Obecnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyki oraz z ogólnie pojętej motoryki na warsztatach z Ido Portalem. Definiuje go sprawność fizyczna i chęć ciągłego rozwoju. Wykorzystuje zdobytą wiedzę w zakresie fizjoterapii i na szkoleniach, aby jak najlepiej poprawiać wyniki i stan zdrowia swoich klientów.

Termin warsztatów: 06.07.2019 (sobota), godzina 10:00-14:00
Zapisy do dnia 30 czerwca 2019
Cena warsztatów: 150 zł
Opłata wpisowa 75 zł (połowa ceny warsztatów) lub całość 150 zł. Opłaty dokonujemy osobiście w recepcji Gold FIT – ul. Luksemburska 3 / 64-100 Leszno lub przelewem na numer konta: 61 1090 1245 0000 0001 3490 4044 Santander Bank.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 500-330-930

Serdecznie zapraszamy!

No Comments do "WARSZTATY ODDECHOWE METODĄ BUTEYKI W GOLD FIT"

COPYRIGHT ©GOLD FIT 2017. ALL RIGHTS RESERVED.